×

Błąd

Dodatek CAPTCHA nie został skonfigurowany lub nie istnieje. Skontaktuj się z administratorem.

Nie pamiętasz hasła? To nie jest problem. Wpisz poniżej swój adres poczty elektronicznej podany podczas rejestracji i wybierz przycisk „Wyślij”. Otrzymasz specjalny kod umożliwiający zalogowanie się i dokonanie zmiany hasła.
Sprawdź za kilka chwil swoją skrzynkę pocztową. Gdy otrzymasz wiadomość z kodem weryfikującym, skopiuj go i podaj podczas logowania, a następnie dokonaj zmiany hasła.

NIEDROGIE NOCLEGI

Dodatkowym plusem naszej agroturystki są przystępne ceny za pobyt. Wygodnie urządzone pokoje w przystępnej cenie i piękna okolica to nas wyróżnia.

DLA RODZINY

Agroturystyka „U Wiesi” to doskonałe miejsce dla całej rodziny. Dużo radości z pobytu zapewne będą miały dzieci, które na co dzień mają niewiele kontaktu z przyrodą i wsią.

CICHA OKOLICA

Cisza, spokój, przepiękny pejzaż, wszystko to sprawia, że człowiek potrafi w pełni oddać się relaksowi i cieszyć każdą chwilą, zapominając o codziennych trudnościach.

ZDROWIE I RELAKS

Bliskość szlaków turystycznych pieszych i rowerowych sprawia, że prawie każdy może połączyć przyjemne z pożytecznym. Polecamy zdrowy spacer lub jazdę na rowerze.