Agroturystyka „U Wiesi” znajduje się w Kostrzycy, w jednej ze wsi tworzących Gminę Mysłakowice. Rozciągające się pasmo górskie Sudetów, dawniej nazywane Reiesengebirge dziś Karkonosze, spośród, którego wyłania się najwyższa góra Śnieżka (1603 m n.p.m.), stanowi nie tylko cudowny pejzaż wśród pól, łąk i lasów ale również odpowiednie miejsce do wypoczynku i górskich wędrówek. Agroturystyka „U Wiesi” dzięki swojej lokalizacji staje się doskonałym miejscem do rozpoczęcia wędrówki szlakami turystycznymi przepełnionym historycznymi miejscami i przepiękną przyrodą. Z całą pewnością godnym uwagi staje się kompleks tworzący Dolinę Pałaców i Ogrodów, gdzie swoje letnie rezydencje mieli m.in. rodziny Zedlitz oraz Hohenzollernów, a na początku XIX w wybudował swoją rezydencję również Fryderyk Wilhelm III. Tak więc goszcząc u nas warto wybrać się szlakami wielkich rodów i zwiedzić letnią rezydencję Hohenzollernów w Mysłakowicach, Wojnowie i Karpnikach, pałac rodziny v. Küster w Łomnicy, ruiny pałacu v. Deckerów w Dąbrowicy, siedzibę Fryderyka i Fryderyki hr von Reden w Bukowcu, „Dom Wdowy”. Nie można też zapomnieć o Domach Tyrolskich, które są niewątpliwą atrakcją okolicy. Trochę dalej, bo w sąsiedniej wsi Ściegny znajduje się Western City miasteczko prawdziwych Kowbojów. Natomiast w Karpaczu oddalonym zaledwie o kilka kilometrów na turystów czekają takie miejsca jak Świątynia Wang, Muzeum, Sportu i Turystyki, Muzeum Zabawek, Park Bajek, Zapora nad Łomnicą i wiele innych atrakcji. Będąc w Karkonoszach obowiązkowym punktem staje się zdobycie szczytu góry Śnieżki, na, której znajduje się obserwatorium metrologiczne. Po drodze należy również odwiedzić takie miejsca jak Schronisko Samotnia, Strzecha Akademicka, Dom Śląski, Krucze skały i Pielgrzymy. Całkiem niedaleko bo w Miłkowie o zawrót głowy może postawić „Chata na Głowie”. Natomiast w Kowarach można odnaleźć okoliczne zabytki i nie tylko w wersji miniaturowej odwiedzając „Park Miniatur”, zaś Kowarskie Sztolnie odkryją przed wami tajemnice kopalni Uranu. To tylko kilka z ważnych miejsc, na które warto zwrócić uwagę, bogata oferta turystyczna znajdująca się wokół z całą pewnością nie pozwoli na nudę. .

NIEDROGIE NOCLEGI

Dodatkowym plusem naszej agroturystki są przystępne ceny za pobyt. Wygodnie urządzone pokoje w przystępnej cenie i piękna okolica to nas wyróżnia.

DLA RODZINY

Agroturystyka „U Wiesi” to doskonałe miejsce dla całej rodziny. Dużo radości z pobytu zapewne będą miały dzieci, które na co dzień mają niewiele kontaktu z przyrodą i wsią.

CICHA OKOLICA

Cisza, spokój, przepiękny pejzaż, wszystko to sprawia, że człowiek potrafi w pełni oddać się relaksowi i cieszyć każdą chwilą, zapominając o codziennych trudnościach.

ZDROWIE I RELAKS

Bliskość szlaków turystycznych pieszych i rowerowych sprawia, że prawie każdy może połączyć przyjemne z pożytecznym. Polecamy zdrowy spacer lub jazdę na rowerze.