Gospodarstwo Agroturystyczne „U Wiesi” położone jest w Karkonoszach ok. 3 km od Karpacza. Z naszej posesji można podziwiać wspaniałą panoramę Karkonoszy. Do dyspozycji naszych gości oddajemy wygodnie urządzone pokoje oraz w pełni wyposażoną kuchnię. Gwarantujemy naszym gościom odpoczynek od zgiełku wielkiego miasta. Nasze gospodarstwo jest doskonałą bazą wypadową na górskie szlaki i ścieżki rowerowe. Zarówno w Karkonosze jak i Rudawy Janowickie, Góry Izerskie czy Góry Sokole. Na terenie posesji znajduje się boisko do gry w piłkę siatkową i wiele innych gier. Dysponujemy także sprzętem sportowym (piłki, badminton, piłkarzyki, stół do pingponga). Dokładamy wszelkich starań aby pobyt w naszej agroturystyce był nie tylko mile spędzony ale i często wspominany. Piękne tereny leśne,gorące promienie słońca, czyste powietrze, śpiew ptaków, cisza i spokój, wszystko to a nawet i więcej znajdziesz odwiedzając nasze gospodarstwo agroturystyczne. Zapewniamy gościnę przez cały rok na weekendy majowe, letnie wakacje, jesienne wypady na grzyby oraz zimowe szaleństwa. Agroturystyka U Wiesi – Twoje zacisze wśród codzienności.

NIEDROGIE NOCLEGI

Dodatkowym plusem naszej agroturystki są przystępne ceny za pobyt. Wygodnie urządzone pokoje w przystępnej cenie i piękna okolica to nas wyróżnia.

DLA RODZINY

Agroturystyka „U Wiesi” to doskonałe miejsce dla całej rodziny. Dużo radości z pobytu zapewne będą miały dzieci, które na co dzień mają niewiele kontaktu z przyrodą i wsią.

CICHA OKOLICA

Cisza, spokój, przepiękny pejzaż, wszystko to sprawia, że człowiek potrafi w pełni oddać się relaksowi i cieszyć każdą chwilą, zapominając o codziennych trudnościach.

ZDROWIE I RELAKS

Bliskość szlaków turystycznych pieszych i rowerowych sprawia, że prawie każdy może połączyć przyjemne z pożytecznym. Polecamy zdrowy spacer lub jazdę na rowerze.